One Coat 7.0 5ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: COLTENE
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 416,67 zł 450,00 zł

Jednoskładnikowy, światłoutwardzalny, samowytrawiający materiał wiążący siódmej generacji. Przeznaczony do wytrawiania, opracowywania i wiązania. Wskazania: wypełnienia bezpośrednie, uzupełnienia pośrednie, wiązanie/naprawy kompozytu do ceramiki, metalu, amalgamatu i kompozytu, uszczelnianie zębiny. Opakowanie: buteleczka 5ml, mikroszczoteczki 50 szt, akcesoria.

Uniwersalne systemy wiążące, takie jak One Coat 7.0 zyskują systematycznie sprzymierzeńców. Służy on do wytrawiania, opracowywania, jak również wiązania. Produkt ten, należący do siódmej generacji systemów wiążących, doskonale sprawdza się w przypadku konieczności naprawy wypełnień.

 

One Coat 7.0 jest światłoutwardzalnym, jednoskładnikowym materiałem wiążącym, posiadającym zdolność wytrawiania. Doskonale łączy kompozyt z ceramiką, metalem, amalgamatem czy też z innym kompozytem. Może stanowić wypełnienie bezpośrednie bądź też pośrednie uzupełnienie w postaci łącznika. Stosowanie One Coat 7.0 daje gwarancję rewelacyjnej szczelności brzeżnej, przy równoczesnym minimalizowaniu ryzyka wystąpienia nadwrażliwości pozabiegowej oraz mikroprzecieków.

 

Materiał w zakresie wytrawiania radzi sobie doskonale z każdą techniką, niezależnie od tego, czy będzie to wytrawianie selektywne, całkowite czy też samowytrawianie – efekt będzie bardzo zadowalający. Jest to produkt samowystarczalny, nie zachodzi konieczność stosowania żadnego dodatkowego primera czy też silanu. Bez większego wysiłku z jego pomocą możemy umocować uzupełnienia protetyczne z użyciem cementów zarówno chemo- jak i światłoutwardzalnych.