OptiBond Solo Plus 5ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: KERRHAWE
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 129,63 zł 140,00 zł

Jednoskładnikowy, światłoutwardzalny system łączący, zwierający 15% wypełniacza, który wnika w głąb kanalików zębinowych na większą głębokość niż systemy bez wypełniacza lub z nanowypełniaczem. Zwiększa to stabilność połączenia i wytrzymałość w technikach pośrednich i bezpośrednich. Opakowanie: buteleczka 5ml.

OptiBond Solo Plus jest nowoczesnym systemem wiążącym, skupiającym w jednej butelce zarówno wytrawiacz jak i wypełniacz. Ze względu na swoje właściwości idealnie nadaje się do łączenia materiałów kompozytowych ze szkliwem, zębiną lub powierzchnią kompozytu, jak również z powierzchnią porcelany lub metalu oraz uzupełnień protetycznych.

 

OptiBond Solu Plus wyróżnia się bardzo wszechstronnym zastosowaniem – może być łączony z niemalże każdym rodzajem materiałów, wykorzystywanych we współczesnej stomatologii. W systemie tym zminimalizowano również liczbę warstw, które niezbędne są do utrzymania wysokiej retencji, co wynika z zastosowania etanolu, rozpuszczającego promotory adhezji. Nie bez znaczenia jest fakt, iż w OptiBond Solo Plus wykorzystano 15% wypełniacz, który potrafi dotrzeć do najdrobniejszych kanalików, maksymalnie je wypełniając.

 

Dzięki mnogości zastosowań OptiBond Solo Plus jest szczególnie ceniony przez stomatologów, dla których istotne jest działanie w sposób efektywny, skracający czas pobytu pacjenta do niezbędnego minimum. Z racji tego, iż jest to materiał światłoutwardzalny, czas potrzebny do osiągnięcia pełnej siły wiązania jest niewielki i wynosi kilka-kilkanaście sekund.