Admira Protect Single Dose 50szt

  • szt.
  • Cena netto: 350,93 zł 379,00 zł
  • Niedostępny

Nadwrażliwość – przypadłość ta związana jest z generowaniem ogromnego dyskomfortu w jamie ustnej podczas spożywania rozmaitych posiłków. Problem ten przez lata oczekiwał na skuteczne jego rozwiązanie z wykorzystaniem najefektywniejszych środków stomatologicznych.

Admira Protect Single Dose jest środkiem, który może trwale i skutecznie rozwiązać nadwrażliwość, dając szansę na spożywanie posiłków komfortowo, bez obawy o ból wynikający ze zjedzenia czegokolwiek, również w pokojowej temperaturze.

 

Produkt ten bazuje na ormocerach, znosi nadwrażliwość w sposób trwały i niezwłoczny. Jego ogromną zaletą jest biokompatybilność, dzięki czemu organizm człowieka nie reaguje na jego obecność w sposób negatywny. Poza właściwościami związanymi ze zdjęciem nadwrażliwości, wysoka odporność na ścieranie stanowi również swoistą ochronę przed innymi zewnętrznymi czynnikami.

 

Admira Protect Single Dose doskonale chroni odsłonięte szyjki zębowe, lecząc nadwrażliwość w obrębie szyjek zębowych spowodowaną zarówno czynnikami zewnętrznymi jak i wewnętrznymi. Silnie przylega, wydzielając przy tym fluor. Jest bezpieczny w stosowaniu i bardzo prosty w aplikacji.

 

Światłutwardzalny lak ochronny zawiera Triclosan, co zmniejsza znacznie ilość mikroorganizmów odpowiedzialnych za powstawanie próchnicy.