Artiste 4g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PENTRON CLINICAL
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 115,74 zł 125,00 zł

Artiste firmy Pentron Clinical  jest to nowy nano kompozytowy system do odbudowy bezpośredniej w technice warstwowej. Pozwala na wykonanie wysoce estetycznych odbudów bezpośrednich w sposób prosty i powtarzalny - przy minimalnym nakładzie pracy.Ten inowacyjny system bazuje na koncepcji trzech przezierności (opaker, zębina i szkliwo) i pozwala na wykorzystanie wiedzy histologicznej do stworzenia wielobarwnej, pełnej życia odbudowy. Zębiny i szkliwa stanowią podstawę systemu Artiste i pozwalają efektywnie odtworzyć tkanki zęba. W celu stworzenia efektów specjalnych system Artiste oferuje dwa typy materiałów: Artiste Maverick Tints (podbarwiacze) do charakteryzacji wewnętrznej i specjalne brzegi sieczne dla wytworzenia efektu „halo”. Prosta technika i intuicyjnie określone kolory, pozwalają na stworzenie pięknej, naturalnie wyglądającej odbudowy w sposób prosty i powtarzalny - piękno w prostocie.

Właściwości:

Uproszczona technika warstwowania - pozwala odtworzyć budowę naturalnego zęba używając nie więcej jak tylko dwóch materiałów - zębiny i szkliwa.

Intuicyjne nazwy - kolory zębinowe bazują na kluczu kolorów Vita®, opakery i szkliwa są przyporządkowane grupom kolorystycznym: A, B, C, D i Bleach (wybielane )

Wysoki komfort pracy – idealna konsystencja pozwala na łatwe wykonanie odbudowy - materiał nie klei się do narzędzi, łatwo modeluje.

Zoptymalizowany czas pracy – oferuje taką samą charakterystykę pracy we wszystkich warunkach oświetlenia.

Nano inżynieria chemiczna – zapewnia idealną kombinację siły i estetyki dla wyjątkowej polerowności oraz wyglądu.

Maverick Tints – Zaprojektowane dla wewnętrznej charakteryzacji, zawierają między innymi 3 opakery idealne dla blokowania przebarwień oraz metalu.

Odcienie zębinowe: A1, A2, A3, A3.5, A4, B1, B2, B3, B4, C1, C2, C3, C4, D2, D3, D4, Bleach, Ekstra Bleach, Super Bleach.

Odcienie szkliwne: A, B, C, D, Enamel Bleach

Odcienie opakerowe: A, B, C, D, Bleach Opaque