Chusteczki Caviwipes 160 szt. pojemnik

  • szt.
  • Cena netto: 37,04 zł 40,00 zł

Chusteczki dezynfekcyjne 160 szt. w pojemniku.

Chusteczki Caviwipes pozwalają na zapewnienie idealnej czystości w gabinecie stomatologicznym. W opakowaniu znajduje się 160 sztuk chusteczek. To zdecydowanie bezpieczniejsze rozwiązanie od rozpylanych preparatów, w przypadku których zachodzi uzasadnione ryzyko wdychania produktu. Ten, ze względu na zawartość środków dezynfekujących, może prowadzić do niechcianych podrażnień układu oddechowego. Z tego względu warto stosować chusteczki jako zamiennik klasycznych preparatów do dezynfekcji, by zapewnić zarówno sobie, jak i pacjentom zwiększone bezpieczeństwo.

Dodatkowo, to zwiększona higiena oraz bezpieczeństwo pracy. Tradycyjne środki w formie płynnej mogą rozlać się, uszkadzając powierzchnie, a także znacznie łatwiej ulegają zapłonowi w razie zaprószenia ognia. Z tego względu bezpieczniejszym rozwiązaniem są chusteczki.

Produkt jest przeznaczony do dezynfekcji różnych powierzchni (między innymi w gabinetach stomatologicznych) i działają na szereg wirusów oraz bakterii. Wśród nich wskazać można między innymi:

- MRSA,

- grupę mykobakterii,

- większość bakterii,

- wirusy (w tym wirusowe zapalenie wątroby i HIV),

- Candida,

- wirusy bezotoczakowe.

Ze względu na świetny skład, w którym brak jest fenoli, aldehydów czy substancji wybielających - produkt jest bezpieczny zarówno dla organizmu, jak i czyszczonych powierzchni. Umożliwia utrzymanie w odpowiednim, higienicznym stanie zarówno powierzchni blatów czy krzeseł dentystycznych, jak i różnego rodzaju sprzętów o nieporowatej powierzchni. Sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku przyrządów oraz miejsc, które wymagają środka o szerokim spektrum działania - dla optymalnego bezpieczeństwa oraz idealnej higieny sprzątanej powierzchni.