Easy Fill Bulk Fill 2g

  • szt.
  • Cena netto: 54,63 zł 59,00 zł
  • Niedostępny

Easy Fill Bulk Fill 2 g to płynny, światłoutwardzalny kompozyt do wykonywania bezpośrednich odbudów w odcinku bocznym oraz warstwy podkładowej w ubytkach klasy I i II.

Najważniejsze informacje

  • technika bulk fill z warstwami do 4 mm
  • uniwersalny odcień zębinowy
  • materiał widoczny na zdjęciu RTG
  • formuła bez żywicy Bis-GMA

Materiał należy aplikować do odpowiednio przygotowanego i odizolowanego ubytku, a każdą porcję polimeryzować przez czas dobrany do lampy oraz grubości warstwy. Ostateczną warstwę i wykończenie wykonuje się według instrukcji materiału.

Opakowanie: 1 strzykawka 2 g w odcieniu uniwersalnym.

Nie przekraczać dopuszczalnej grubości warstwy i nie używać lampy o niesprawdzonej mocy; chronić strzykawkę przed światłem. Produkt przeznaczony do stosowania profesjonalnego. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z aktualną instrukcją producenta i sprawdzić zgodność wybranego wariantu z planowaną procedurą.