Frank Dental wiertło diamentowe kulka 802

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Frank Dental
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 11,11 zł 12,00 zł

 

 

Aby wybrać odpowiedni rozmiar wybierz w polu gradacja odpowiednią wartość, w pozostałych polach "gradacja" wybierz - Brak wartości

 

D802

 

Wiertła diamentowe – dokładnie to, czego potrzebujesz

Doskonałej jakości mikro ziarna naturalnego diamentu, z tolerancją w zakresie pojedynczych mikronów, jak również 100% końcowa kontrola produktów, dają gwarancję bezpieczeństwa i maksymalnej wydajności w pracy. W odpowiedzi na różnorodne potrzeby codziennej pracy stomatologów, Frank Dental oferuje rozmaitość kształtów zaprojektowanych tak, by sprostały wymaganiom każdego zabiegu, a dobór grubości ziarna od 10 do 181 mikrometrów zapewnia optymalne zbieranie, przy zachowaniu maksymalnej ochrony tkanek zęba.

FD Team 3 - roboczy

Wiertła z węglika spiekanego – nasza specjalność

Unikalne właściwości instrumentów Frank Dental osiągane są dzięki wykorzystaniu specjalnie udoskonalonego gęstszego węglika spiekanego o drobniejszym ziarnie oraz najwyższej precyzji wykonywania nacięć – prostych, podwójnych lub krzyżowych.

 

Różyczki SXM – poczuj różnicę

Produktem zjednującym sobie serca polskich dentystów są różyczki z serii SXM. Specjalne żłobienia krzyżowe gwarantują najwyższą efektywność pracy, a dzięki bardziej wartościowemu węglikowi możesz czerpać satysfakcję z ich użytkowania przez wyjątkowo długi czas.

FD Team 1 - roboczy

Rozcinacze koron – Uwaga – ostre!

Łącząc własne doświadczenia i inspiracje najlepszymi światowymi produktami, Frank Dental zaprojektował 10 superskutecznych rozcinaczy, każdy o nieco innej geometrii ostrza, optymalnej do pracy z różnymi materiałami (metale, ceramika..). Każdy z nich gwarantuje precyzję i bezpieczeństwo pracy przy niewielkim nacisku, dzięki bardzo ostrym krawędziom tnącym.

Wiertła chirurgiczne – do zadań specjalnych

W linii instrumentów chirurgicznych znajdują się różyczki i frezy chirurgiczne z węglika spiekanego. Ich idealnie gładkie i ostre krawędzie tnące pozwalają na bardzo małoinwazyjną interwencję w tkankę kostną. Jakość i żywotność tych narzędzi stały się znakiem rozpoznawczym marki Frank Dental na rodzimym rynku w Niemczech.

FD Team 2 - roboczy

Frezy protetyczne – mnogość rozwiązań

Gama Frank Dental obejmuje niezwykle szeroki wybór zaawansowanych narzędzi rotacyjnych adresowanych do protetyków. Wśród frezów protetycznych znajdują się rozwiązania dedykowane do obróbki gipsu, plastiku, metalu, metali szlachetnych, tytanu, ceramiki i tlenku cyrkonu. Są to sprawdzone i lubiane kształty, wykonane z najwyższej jakości węglika gwarantującego perfekcyjny efekt pracy i wyjątkową żywotność.