Gluma Etch 35 gel 2x2,5ml

  • szt.
  • Cena netto: 92,59 zł 100,00 zł

Stosowanie całkowitego wytrawiania celem przygotowania podłoża jest dosyć często stosowaną w stomatologii procedurą. Gluma ETCH 35 GEL jest jednym ze środków, który można wykorzystać w tym procesie.

Opakowanie: 2x2,5ml

Podstawą w żelu Gluma ETCH 20 jest kwas ortofosforowy. Jego wysoka efektywność pozwala na bardzo dobre przygotowanie powierzchni, dzięki czemu późniejsza adhezja z innymi materiałami przebiega w sposób efektywny i bezproblemowy. 20% stężenie kwasu sprawia, iż jest on niezwykle skuteczny w zakresie wytrawiania szkliwa, nie czyniąc przy tym większych szkód w zębinie. Dzięki temu udaje się wdrożyć wypełnienie kompozytowe oraz kompomerowe jak również idealnie nadaje się przy łączeniu z uzupełnieniami pośrednimi, takimi jak korony, licówki, mosty czy też wkłady. Powierzchnie wytrawione z pomocą Gluma ETCH 20doskonale nadają się do lakowania. Proces ten przebiega sprawniej i jest skuteczniejszy, niż w przypadku stosowania rozwiązań słabiej przygotowujących podłoże.

 

Aplikacja Gluma ETCH 20 przebiega w sposób bezproblemowy. W opakowaniu znajdziemy igły dozujące oraz strzykawkę, zawierającą 2,5 ml żelu. Dzięki igłom dozującym zapewniamy sobie doskonałą widoczność w przestrzeni zabiegowej, minimalizując przy tym ryzyko aplikacji żelu w miejscu do tego nie przeznaczonym.

Żel przeznaczony do praktycznej metody trawienia totalnego. Łagodny dla zębiny i efektywny wobec szkliwa dzieki zredukowanej mocy do 20%. Opakowanie: strzykawka 2,5ml, igły dozujące.