Hydrol 45ml

  • szt.
  • Cena netto: 91,67 zł 99,00 zł

Uniwersalny środek do osuszania i odtłuszczania ubytków tkanki zęba. Natychmiast usuwa jednocześnie wilgoć i wszystkie ślady tłuszczu. Opakowanie: butelka 45ml.

Zęby ludzkie mają niestety wrodzoną tendencję do psucia się i oblegania w resztki jedzenia. Wygląda to dość nieestetycznie i niehigienicznie. Na szczęście zębom można trochę pomóc, stosując Hydrol.

Jak działa Hydrol?

Po pierwsze odkaża zęby i okolice dziąseł. Po drugie sprawia, iż uzębienie zostaje należycie osuszone i nie przylegają do niego fragmenty pokarmów. Po trzecie jego stałe używanie skutkuje tym, iż zęby zostają odtłuszczone i dokładnie oczyszczone, gdyż nie przylegają do nich na przykład cukry proste i fragmenty innych ciężkostrawnych mięsnych posiłków.

Komu zaleca się Hydrol?

Na pewno osobom, które czują notoryczną suchość w jamie ustnej. Płyn ten pozwoli ją odpowiednio nawilżyć i doskonale zadba o florę bakteryjną jamy ustnej. Z Hydrolu powinny skorzystać osoby, które lubią tłuste potrawy, a nie zawsze po drodze im ze szczoteczką do zębów i pastą. Również nałogowi palacze papierosów powinni codziennie posiłkować się Hydrolem. U nich istnieje przecież większe ryzyko rozwoju zakażenia jamy ustnej niż u innych. Hydrol to także dobry pomysł, gdy chce się ulżyć swojemu podniebieniu po zjedzeniu bardzo ostrych przypraw.

Gdzie można nabyć Hydrol?

Jako że jest to produkt ogólnodostępny, więc można go nabyć w aptece stacjonarnej. Oczywiście można go nabyć również drogą elektroniczną albo w sklepie z preparatami do higieny jamy ustnej. Hydrol od czasu do czasu puszczają w obieg również większe sklepy wielobranżowe. Hydrol jest o tyle bezpieczny, iż nie powoduje żadnych alergii ani reakcji uczuleniowych. Mogą go stosować wszyscy, którzy mają na to ochotę. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że najczęściej sięgają po niego dentyści podczas większości przeprowadzanych przez siebie zabiegów.