Końcówki do wytrawiacza 50szt.
- Dodaj recenzję:
- Producent: CERKAMED
-
Dostępność:
Jest
-
Historia ceny
- szt.
- Cena netto: 23,01 zł 28,30 zł
Aplikatory do preparatów w żelu to jednorazowe, tępo zakończone końcówki do kontrolowanego podawania wytrawiaczy i innych preparatów stomatologicznych w żelu z kompatybilnej strzykawki.
Najważniejsze informacje
- średnica końcówki około 0,9 mm
- tępe, zagięte zakończenie
- do żeli i preparatów o odpowiedniej lepkości
- produkt jednorazowy
Aplikator należy mocno osadzić na kompatybilnej strzykawce i przed użyciem sprawdzić przepływ poza jamą ustną. Preparat podaje się powoli, kontrolując położenie końcówki i ilość materiału.
Opakowanie: 50 aplikatorów.
Nie używać aplikatora ponownie, nie klinować go w tkankach i nie zwiększać gwałtownie nacisku na tłok; w razie niedrożności wymienić końcówkę. Produkt przeznaczony do stosowania profesjonalnego. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z aktualną instrukcją producenta i sprawdzić zgodność wybranego wariantu z planowaną procedurą.
