Wkłady koronowo-korzeniowe pozłacane z kluczem asort. 60 szt.
- Dodaj recenzję:
- Producent: NORDIN
-
Dostępność:
Jest
-
Historia ceny
- szt.
- Cena netto: 191,67 zł 207,00 zł
Pozłacane wkłady koronowo-korzeniowe Nordin służą do wykonywania odbudowy zrębu zęba po leczeniu endodontycznym, gdy plan protetyczny wymaga retencji w kanale. Zestaw asortymentowy ułatwia dobór średnicy i długości wkładu.
Najważniejsze informacje
- rozmiary 1–6 w długościach S, M i L
- dodatkowe warianty 4 XL i 6 XL
- po 3 sztuki każdego wariantu
- zestaw z kluczem do osadzania
Wkład należy dobrać do anatomii kanału, pozostawionej długości wypełnienia wierzchołkowego i planowanej odbudowy. Opracowanie kanału powinno oszczędzać tkanki zęba, a cementowanie odbywać się systemem zgodnym z materiałem wkładu.
Opakowanie: 60 pozłacanych wkładów w asortymencie rozmiarów oraz klucz.
Przed użyciem wkłady wymagają przygotowania i sterylizacji zgodnie z aktualną instrukcją; nie stosować elementu z odkształceniem lub uszkodzoną powierzchnią. Produkt przeznaczony do stosowania profesjonalnego. Przed zastosowaniem należy zapoznać się z aktualną instrukcją producenta i sprawdzić zgodność wybranego wariantu z planowaną procedurą.
