Paski stalowe ścierne 8mm

  • szt.
  • Cena netto: 62,96 zł 68,00 zł

Wiele zabiegów stomatologicznych w swoich procedurach wykonawczych zawiera odpowiednie przygotowanie przestrzeni międzyzębowych. Wszelkie nierówności czy też odłamy w większości przypadków się ściera, wykorzystując do tego odpowiednie paski ścierne.

Paski stalowe ścierne o szerokości 8mm pozwalają na przeprowadzenie procesu ścierania przestrzeni międzyzębowych bardzo sprawnie. Proces ten jest bardzo bezpieczny, opiłki szkliwa lub materiałów wypełniających są łatwo wypłukiwalne z jamy ustnej. Stosowanie pasków stalowych ściernych daje większą kontrolę nad przebiegiem zabiegu niż w przypadku stosowania urządzeń mechanicznych, które poruszają się z dużą prędkością i stosunkowo łatwo mogą doprowadzić do pogłębienia się uszkodzeń.

 

Wysokie właściwości szlifierskie, w połączeniu z elastycznością pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, gdzie nie ma możliwości dotarcia urządzeniami mechanicznymi. Stosowanie stalowych pasków ściernych zapewnia odpowiedni komfort pracy stomatologa, dając mu pełną kontrolę nad polem zabiegowym. Zastosowanie nasypu wysokiej jakości, stabilnego, minimalizuje ilość powstałych ostrych opiłków, które nieodpowiednio wypłukane mogą naruszyć dziąsła, prowadząc do stanu zapalnego.

Opakowanie: paski stalowe ścierne 12 szt., jednostronne, 8mm.