NITEWHITE ACP / DAYWHITE ACP 3 x 2,4ml

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PHILIPS
  • Dostępność: Brak Brak

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 130,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 105,69 zł 130,00 zł
  • Niedostępny

Preparaty NiteWhite ACP oraz DayWhite ACP to najnowsza generacja preparatów do nakładkowego wybielania zębów z linii Philips Zoom. NiteWhite ACP to miętowy żel do stosowane w nocy (przez minimum 4 godziny), podczas snu, w wygodnej, dyskretnej, wykonanej indywidualnie nakładce. Preparat dostępny jest w stężeniach 10% lub 16% nadtlenku karbamidu (CP). Oba stężenia spełniają nowe wymogi Unii Europejskiej w zakresie stosowania nadtlenku wodoru. Preparat DayWhite ACP przeznaczony jest za to do stosowania w ciągu dnia. Preparat powinien być stosowany dwa razy dziennie (np. rano i wieczorem) przez okres 30 minut. Podobnie jak NiteWhite ACP preparat ten powinien być stosowany w wykonanej indywidualnie nakładce.

 

1. Znacznie zredukowana nadwrażliwość
NiteWhite ACP oraz DayWhite ACP to jedyne preparaty na rynku, które zawierają trzy związki aktywne przeciwdziałające nadwrażliwości:
amorficzny fosforan wapnia (ACP) - redukuje nadwrażliwość w długim okresie oraz odbudowuje szkliwo
azotan potasu - zmniejsza nadwrażliwość w krótkim okresie (ma natychmiastowe działanie)
fluor - zmniejsza ryzyko próchnicy

Żaden inny preparat wybielający nie zawiera jednocześnie tych trzech, niezwykle efektywnych w działaniu, składników.2. Odbudowują szkliwo i przywracają zębom połysk i gładkość
NiteWhite ACP oraz DayWhite ACP to jedyne nakładkowe środki wybielające, które zawierają amorficzny fosforan wapnia (ACP) - formułę, która stała się nowym standardem we współczesnej stomatologii. Badania kliniczne dowodzą, że amorficzny fosforan wapnia (ACP) ma następujące właściwości:
odbudowuje szkliwo poprzez wytworzenie nowej powłoki hydroxyapatytowej na powierzchni zębów
zmniejsza nadwrażliwość o 30%
przywraca zębom połysk poprzez wypełnienie ich powierzchni nową powłoką hydroxyapatytów
zmniejsza ryzyko nawrotu przebarwień, które często pojawiają się już po 6 miesiącach od zakończenia kuracji

Dzięki formule ACP preparaty firmy Philips to pierwsze i jedyne środki do nakładkowego wybielania zębów, które poza samym usuwaniem przebarwień odbudowują również szkliwo! To wielka przewaga w stosunku do innych, dostępnych na rynku preparatów, które nie posiadają w swoim składzie tej formuły.

 

3. Nowe strzykawki - gwarancja długiego okresu ważności

Poprzez oddzielenie od siebie dwóch składników żelu, za pomocą opatentowanej technologii "dual-barrel" - dwukomorowej strzykawki, firma Philips może zagwarantować najwyższą jakość swoich produktów w długim okresie czasu. Dodatkowo, rozdzielenie oraz umieszczenie w oddzielnych strzykawkach wapnia i fosforu pozwala na utrzymanie maksymalnej efektywności działania amorficznego fosforanu wapnia (ACP). Wszystkie preparaty nakładkowe Philips Zoom nie wymagają, nawet po częściowym zastosowaniu, przechowywane w lodówce. Dzięki temu ich stosowanie jest bardziej wygodne i mniej kłopotliwe zarówno dla lekarza jak i pacjenta.

 

4. Szeroka gama zestawów i stężeń

Preparaty NiteWhite ACP i DayWhite ACP dostępne są w wielu różnych stężeniach i konfiguracjach, tak aby w jak najlepszy sposób sprostać oczekiwaniom Twoim i Twoich pacjentów. Oferowane przez nas zestawy, w zależności od wielkości, zawierają od 3 do 9 strzykawek, które pozwalają na wykonanie od 9 do 27 dwułukowych aplikacji. Oferowane przez nas środki dostępne są w trzech podstawowych stężeniach. Preparaty Philips Zoom NiteWhite ACP, przeznaczone do stosowania w ciągu nocy, dostępne są w dwóch stężeniach - 10% i 16% nadtlenku karbamidu. Preparat Philips Zoom DayWhite ACP, przeznaczony do stosowania w ciągu dnia, dostępny jest w stężeniu 6% nadtlenku wodoru