Philips Zoom 6% dla 2 pacjentów

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PHILIPS
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 820,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 902,44 zł 1 110,00 zł
System Zoom, podobnie jak wszystkie inne systemy do gabinetowego wybielania zębów, wykorzystuje podczas wybielanie związek nadtlenku wodoru (H2O2). Żel wybielający nakładany jest na zęby a następnie naświetlany lampą Zoom przez 45 minut.

Żel wybielający wraz z postępem zabiegu podlega procesowi utleniania i staje się bardziej płynny. Może więc spłynąć podczas zabiegu z zębów na dziąsła i podrażnić śluzówkę. Dlatego, jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu, tak ważne jest  przeprowadzenie dokładnej izolacji jamy ustnej.
 
Zakładanie izolacji to najważniejsza i zarazem najbardziej pracochłonna część procesu wybielania. Jej prawidłowe przeprowadzenie praktycznie w 100% eliminuje możliwość wystąpienia jakichkolwiek komplikacji podczas przeprowadzania zabiegu. Dla ułatwienia szczegółowy opis izolacji znajduje się na każdym zestawie zabiegowym.
 
Zestaw zabiegowy Zoom! zawiera wszystkie materiały, które są potrzebne do przeprowadzenia kompleksowej i w pełni bezpiecznej izolacji. Nie musisz już kupować niczego oddzielnie - wszystkie potrzebne materiały znajdują się zebrane w zestawie zabiegowym.

 

Zestaw do lampy Zoom  Chairside Kit z formułą pielęgnacyjną zawiera:

2x strzykawka z żelem wybielającym Philips Zoom 6% HP
2x strzykawka z koferdamem
2x preparat z witaminą E
2x osłonka twarzowa
2x komplet gazików
2x końcówka do ssaka
4x wałeczki bawełniane
2x Guide
2x zestaw pielęgnacyjny zawierający 2 strzykawki preparatu NiteWhite
4x Whitening Accelerator