Pola Proffesional 37,5% automix dla 3 pacjentów

  • szt.
  • Cena netto: 378,70 zł 395,00 zł 409,00 zł

Marząc o olśniewającym uśmiechu i białych zębach nie trzeba bezpośrednio kierować się na kosztowne zabiegi. Dzięki prężnie rozwijającej się medycynie estetycznej wystarczy zapoznanie się z produktami wybielającymi zęby na dostępnym rynku. Jedyne czego potrzeba w samodzielnym stosowaniu takich preparatów to cierpliwość.
W tym temacie przoduje Pola Professional.

 

Zabieg wybielania zębów odbywa się na bazie nadtlenku wodoru. Produkt przeznaczony dla osób chcących posiadać biały uśmiech i będących po leczeniu endodontycznym.
Pola Professional zapewnia etapowy system wybielania, który jest skuteczną formułą a przy tym łatwą w samodzielnej obsłudze. Plusami produktu jest szybka aplikacja, przeznaczona do warunków domowych. Wszystko trwa nie dłużej niż pół godziny i pomaga dostrzec zmiany już po pierwszym użyciu.
Cechą budzącą zaufanie producenta jest fakt, że produkty Pola Professional są stosowane w gabinetach stomatologicznych z aprobatą dentystów oraz zadowolonych klientów.
Jeden zestaw przeznaczony jest dla trzech osób. Opakowanie poza elegancką i schludną formą, jest wyposażone w 3 strzykawki x 3,3g (2,8 ml), 3 strzykawki x 1g Gingival Barrie oraz akcesoria.
Produkt Pola Professional przeznaczony jest do plam zewnętrznych, wewnętrznych, wchłoniętych oraz wiekowych, które pojawiają się na zębach pozostawiając na nich nieestetyczny wygląd. Zalicza się do tego również plamy, które powstały w wyniku urazów miazgi i martwicy miazgi oraz zębów, które naturalnie mają żółty odcień bądź nabawiły się go poprzez przebarwienia związane z nikotyną.
Produkt wybielający zęby nie powinny stosować dzieci poniżej 14 roku życia, pacjenci cierpiący na nadwrażliwość oraz kobiety w ciąży czy karmiące piersią.