Prime&Bond Universal 4ml

  • szt.
  • Cena netto: 175,93 zł 190,00 zł
  • Niedostępny

Czy w stomatologii istnieje środek pozwalający na wykorzystywanie różnych technik? Prime Bond Universal pozwala na wytrawianie z wykorzystaniem różnych technik.

Dentsply Sirona Prime&Bond universal to jednoskładnikowy, światłoutwardzalny system wiążący do szkliwa i zębiny, przeznaczony do techniki samowytrawiającej, selektywnego wytrawiania szkliwa albo total-etch. Niska grubość warstwy sprzyja dopasowaniu odbudowy.

Najważniejsze informacje

  • jeden bond do trzech strategii wytrawiania
  • zastosowanie w odbudowach bezpośrednich
  • tolerancja na zróżnicowaną wilgotność zębiny w granicach instrukcji
  • butelka 4 ml

Po przygotowaniu powierzchni bond należy aktywnie wcierać przez czas określony w instrukcji, rozprowadzić łagodnym strumieniem powietrza do uzyskania równomiernej warstwy i prawidłowo naświetlić. W procedurach pośrednich trzeba przestrzegać dodatkowych kroków i zgodności cementu.

Dobór produktu: Strategię samowytrawiającą, selektywną lub total-etch dobiera lekarz do wskazania i rodzaju tkanek. Produkt nie powinien być opisywany jako system wyłącznie jednej generacji, ponieważ jego zastosowanie jest uniwersalne.

Opakowanie: butelka 4 ml.

Nie należy skracać czasu wcierania, pomijać odparowania rozpuszczalnika ani zanieczyszczać butelki użytym aplikatorem. Materiał trzeba chronić przed światłem i zamykać po pobraniu. Produkt przeznaczony do stosowania profesjonalnego. Przed użyciem należy zapoznać się z aktualną instrukcją producenta, przestrzegać wskazań i przeciwwskazań oraz dobrać procedurę do sytuacji klinicznej.