Prime-Dent 2x15g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PRIME DENTAL
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 85,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 106,48 zł 115,00 zł

Kondycja naszego uzębienia wraz z wiekiem pogarsza się. Niewłaściwa dieta, używki, rosnący czas oczekiwania na wizytę u stomatologa – te czynniki sprawiają, iż coraz częściej w naszych zębach możemy znaleźć ubytki. Jak rozwiązać ich problem?

Współczesna stomatologia znajduje wiele rozwiązań tego problemu. Najdłużej stosowane rozwiązania to wypełnienia chemoutwardzalne. Prime Dent jest hybrydową żywicą chemoutwardzalną o krótkim czasie wiązania, stanowiąca doskonałe wypełnienie zarówno zębów przednich jak i bocznych.

 

Zastosować ją można zarówno jako samodzielne wypełnienie jak i element pierwszego poziomu. Jest to materiał trwały, dobrze radzący sobie z długotrwałą eksploatacją.

 

Kolor wypełnienia wedle kolornika Vita odpowiada barwie A3. Stomatolog dzięki czemu może zastosować wypełnienie, którego kolorystywa w żaden sposób nie będzie wyróżniała się na naturalnego uzębienia.

 

Materiały chemoutwardzalne doskonale radzą sobie podczas codziennego użytkowania. Ubytki uzupełnione za pomocą Prima Dent są dobrze zabezpieczone przed działaniem zewnętrznym, minimalizując ryzyko powstania ponownego ubytku jak również rozwinięcia się infekcji w miejscu przeprowadzenia zabiegu.

Prime-Dent 2x15g chemoutwardzalna żywica hybrydowa w odcieniu uniwersalnym, zbliżonym do A3 według kolornika Vita. Zastosowanie: wypełnienia ubytków zarówno w zębach przednich jak i bocznych. Może być użyty zarówno w technice wypełnień warstwowych (jako pierwsza warstwa), jak i jako samodzielne wypełnienie.

Opakowanie: 15g Catalyst paste , 15g  Base paste, 3ml Catalyst bonding resin , 3ml Base bonding resin, 7,5ml Etchant.