Rękaw papierowo-foliowy 100mm x 200mm

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: MEDAL
  • Dostępność: Jest Jest

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 56,00 zł brutto
  • szt.
  • Cena netto: 54,63 zł 59,00 zł

Jeśli jesteś dentystą, z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak ważne jest dbanie o higienę oraz czystość podczas wszelkich zabiegów. Jak wiadomo jednym z najważniejszych przedmiotów, który zawsze powinien znajdować się w gabinecie stomatologicznym jest rękaw papierowo foliowy. Dlaczego? Otóż rękaw służy głównie do sterylizacji różnego rodzaju narzędzi dentystycznych, za pomocą pary wodnej o odpowiednim nadciśnieniu lub też innych specjalnie do tego przeznaczonych substancji.


Dlaczego warto postawić na rękaw od firmy Medal?
Z przyjemnością odpowiemy na to pytanie. Otóż, rękaw papierowo foliowy od firmy Medal jest wykonany z największą dbałością o wszystkie szczegóły, dlatego nie ma tu mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach, które w tej branży są po prostu niedopuszczalne. Każdy, kto choć raz miał do czynienia ze sterylizacją narzędzi stomatologicznych, doskonale wie, że jest to jeden z najważniejszych procesów, który obowiązkowo musi zostać wykonany przed każdym nawet najmniejszym zabiegiem. Firma Medal to jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętów oraz akcesoriów medycznych. Jest to znana oraz sprawdzona firma, która słynie z bardzo dobrej jakości swoich produktów. Rękaw od firmy Medal jest wykonany z materiału, który nie tylko sprzyja sterylizacji, ale także sprawia, że otwieranie oraz zamykanie jest w stu procentach bezpieczne oraz sterylne. Najlepszym wyznacznikiem doskonałej jakości materiału, z którego został wykonany ten produkt jest fakt, że papier jest odporny na wszelkiego rodzaju rozerwania oraz uszkodzenia.

Zatem jeśli jesteś zainteresowany zakupem rękawa papierowo foliowego od firmy Medal, nie czekaj dłużej i zamów go już dziś, by osobiście przekonać się o jego doskonałej jakości oraz funkcjonalności.