Rękaw papierowo-foliowy 75x200 mm

  • szt.
  • Cena netto: 47,22 zł 51,00 zł

Rękaw papierowo-foliowy znajdujący się w naszym sklepie internetowym stworzony jest z najlepszej jakości materiałów. Świetnie sprawdzi się on do sterylizacji powierzchni formaldehydem, parą wodną, jak i etylenem. Jak widać, może go użyć zarówno do gazowej, jak i do parowej sterylizacji.

Warto jest skorzystać z niniejszego produktu, który z roku na rok zwiększa swoją popularność. Dzięki temu, że rękaw jest przezroczysty, z łatwością można zobaczyć co za przedmiot znajduje się w środku. Nie trzeba zatem w ogóle oznaczać rękawa, co wiąże się z o wiele większą sterylnością oraz wygodą użytkownika.

W niniejszy produkt można zapakować większe przedmioty. Dzięki swojej najwyższej jakości, nasz rękaw papierowo foliowy spełnia swoje zadanie przez wiele, wiele lat. Można mu zaufać. Wszelkie wskaźniki chemiczne sterylizacji są oczywiście oznaczone na rękawie (za polem załadunku). Wysoka odporność oraz wytrzymałość na ewentualne rozerwania i zniszczenie rękawa papierowo foliowego sprawiają, że jest on jednym z lepszych dostępnych akcesoriów do dezynfekcji na rynku.

Otwarcie bezpyłowe nie wpływa na produkt znajdujący się wewnątrz, co sprzyja czystości. Bardzo mocny zgrzew rękawa jest to świetna bariera przed wszelkimi drobnoustrojami krążącymi w powietrzu. Jest niesamowicie wygodny w użytkowaniu i bardzo dobrze sprawdzi się nie tylko dla przedsiębiorstw z różnych branż, lecz także dla osób prywatnych. Dzięki rękawowi można liczyć na bardzo szybką, tanią i skuteczną sterylizację. Otwieranie całego pakietu jest niezwykle proste (bezproblemowe). Nasze produkty wysyłamy już w ciągu 24 godzin. W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu na numer telefonu oraz na adres email dostępne na naszej stronie internetowej.