RelyX Ultimate Clicker uzup. 4,5g
- Dodaj recenzję:
- Producent: 3M ESPE
-
Dostępność:
Jest
-
Historia ceny
- szt.
- Cena netto: 361,11 zł 390,00 zł
RelyX Ultimate Clicker 4,5 g to uzupełnienie cementu kompozytowego o podwójnym mechanizmie wiązania w podajniku Clicker. System został zaprojektowany do pracy w określonym protokole adhezyjnym, dlatego nie należy zastępować wymaganego bondingu przypadkowym systemem uniwersalnym.
Najważniejsze informacje
- podajnik Clicker 4,5 g
- cement dual-cure
- odcienie Translucent, A1, A3 i B0,5
- uzupełnienie bez pełnego zestawu akcesoriów
Cementowanie wymaga rozpoznania materiału uzupełnienia i zgodnego przygotowania powierzchni zęba oraz pracy protetycznej. Samoadhezyjność lub podwójny mechanizm wiązania nie oznaczają zgodności z każdą ceramiką i każdą procedurą; wymagania dotyczące primera, silanu lub piaskowania trzeba sprawdzić w instrukcji.
Składniki miesza się lub podaje systemem automix, nanosząc cienką, ciągłą warstwę. Uzupełnienie osadza się w czasie roboczym, stabilizuje, a nadmiary usuwa w zalecanym stadium. Światło może służyć do wstępnego związania lub pełnej polimeryzacji tylko w zakresie przewidzianym dla danego cementu.
Wariant i dobór: Wybrać Translucent, A1, A3 albo B0,5. Jest to starszy RelyX Ultimate, a nie RelyX Universal Resin Cement; kompatybilność z dokładnym systemem wiążącym trzeba sprawdzić w instrukcji.
Opakowanie: 1 podajnik Clicker RelyX Ultimate 4,5 g w wybranym odcieniu.
Przed użyciem sprawdzić zgodność cementu z materiałem uzupełnienia, systemem wiążącym i planowaną techniką. Niespolimeryzowany materiał może działać drażniąco; chronić oczy, skórę i tkanki miękkie. Produkt przeznaczony do stosowania zgodnie z aktualną instrukcją i kwalifikacjami użytkownika.
