Smakowy żel znieczulający Prime Gel 30g

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: PRIME DENTAL
  • Dostępność: Brak Brak

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 32,41 zł 39,00 zł 35,00 zł
  • Niedostępny

Żel znieczulający z zawartością 20% benzocainy.

- preparat nie absorbowalny przez organizm,

- szybka reakcja,

- brak gorzkiego smaku w trakcie i po zakończeniu leczenia.

Dostępne smaki: guma do żucia, malina, owoce leśne, wiśnia, truskawka, mięta

Opakowanie: słoiczek 30g.

 

Wiele prostych zabiegów wymaga skorzystania ze znieczulenia powierzchniowego. Nie każdy z pacjentów zdaje sobie sprawę, iż współczesne formy znieczulenia nie obejmują tylko iniekcji dotkankowych, lecz zastosować można żele. Jednym z takich żeli jest smakowy żel znieczulający PRIME GEL.

 

Stosowanie takich rozwiązań jak smakowy żel znieczulający PRIME GEL niesie ze sobą wiele korzyści. Pacjenci przyzwyczajeni są, iż znieczulenie odbywa się poprzez iniekcję środka znieczulającego, co samo w sobie jest niezbyt przyjemnym doznaniem. Stosowanie żelu znieczulającego zapewnia pacjentowi odpowiedni komfort. Żel znieczulający PRIME GEL dostępny jest w różnych smakach. Można więc zdecydować się na smak gumy do żucia, owoców leśnych, malinowy, wiśniowy, miętowy a nawet truskawkowy. Żel zawiera 20% benzocainy, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu, przy równoczesnym uzyskiwaniu dobrego efektu znieczulającego.

 

Zaletą stosowania żelu jest również brak gorzkiego posmaku w jamie ustnej, jaki występuje po zastosowaniu klasycznych środków znieczulających. Żel nie jest absorbowany przez organizm, dzięki czemu nie wpływa on w żaden sposób na pacjenta. Nie bez znaczenia jest fakt, iż smakowy żel znieczulający PRIME GEL wyróżnia się szybkim czasem reakcji, dzięki czemu udaje się skrócić czas wizyty w gabinecie stomatologicznym do niezbędnego zabiegowego minimum.

 

Żelowa konsystencja umożliwia łatwą i wydajną aplikację, w efekcie której nie dochodzi do marnotrawienia środka.