Super Polish 50g

  • szt.
  • Cena netto: 38,89 zł 42,00 zł

Posiadanie idealnie śnieżnobiałych zębów jest marzeniem większości ludzi na świecie. Utrzymanie naturalnej bieli bywa nie lada wyzwaniem, jednakże w zaciszu gabinetu stomatologicznego jest możliwość uzyskania zadowalającego efektu.

Pasta stomatologiczna polerska SUPER POLISH stosowana jest w końcowym etapie polerowania zębów, stanowiąc doskonałe dopełnienie pasty Clean Polish. Dzięki wykorzystaniu cząsteczek glinu polerowane powierzchnie osiągają efekt lustrzanego połysku, co w połączeniu z uzyskaniem śnieżnobiałej bieli daje wspaniały efekt. Nie bez znaczenia jest fakt, iż SUPER POLISH jest pastą bezfluorową, dzięki czemu może być stosowana u niemalże każdego pacjenta.

 

Coraz częściej w gabinetach pojawiają się pacjenci wykazujący objawy alergii na fluor, co wymaga stosowania środków jego pozbawionych. Pasta Super Polish jest dla tych osób bezpieczna. Zastosować ją można w procesie polerowania zębów, wypełnień kompozytowych, amalgamatu czy też złota. Odpowiednie wypolerowanie powierzchni pozwala na zminimalizowanie dynamiki odkładania się kamienia nazębnego jak również powstawania przebarwień, będących następstwem stosowania używek, jak kawa czy też papierosy.

 

Pasta SUPER POLISH wyróżnia sięrównież odświeżającym, miętowym smakiem, pozwalającym na utrzymanie odpowiedniego poziomu komfortu w jakie ustnej przez długie godziny.

 

Pasta polerujaca. Opakowanie: tuba 45g.