Szczoteczka do wierteł

  • szt.
  • Cena netto: 7,32 zł 9,00 zł

W obecnych czasach rygor sanitarny jest jeszcze większy niż kilka lat temu. Z tego powodu, w gabinecie każdego stomatologa powinien znaleźć się komplet akcesoriów przeznaczony do jak najdokładniejszego dbania o wyposażenie gabinetu. Jednym z nieodzownych elementów każdego gabinetu powinna być odpowiednia szczoteczka do wierteł.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pacjentów

Higiena elementów wyposażenia zakładu dentystycznego jest jednym z najważniejszych punktów jeżeli chodzi o bezpieczeństwo w gabinecie. Odpowiednie czyszczenie wszelkich wierteł, wykałaczek czy pogrzebaczy zapobiega niepowołanym zakażeniom jam ustnych pacjentów.

Z tego powodu, warto w swoim zakładzie posiadać zestaw szczoteczek do wierteł. Tego typu szczoteczka idealnie nadaje się do czyszczenia wierteł oraz frezów. Zaletą produktu jest jego regulowana długość włosia za pomocą specjalnego suwaka. W ten sposób można dostosować długość elementu czyszczącego szczoteczki do głębokości wiertła bądź frezu. Jest to rozwiązanie, które pomoże utrzymać w odpowiedniej czystości całą gamę posiadanych narzędzi. W ten sposób można wydłużyć ich żywotność oraz zapewnić odpowiednią czystość.

Szczoteczka do wierteł powinna znaleźć się w wyposażeniu każdego zakładu stomatologicznego bez względu na renomę czy wielkość zakładu.

Wykonana z drutu szczoteczka bardzo dobrze dotrze do każdego zakamarka czyszczonego wiertła lub frezu. Ten wysokiej jakości produkt z powodzeniem będzie służył przez długi czas nie dając oznak zużycia. Chcąc mieć pewność, że posiadane narzędzia stomatologiczne spełnią swoją funkcję i nie zawiodą podczas wykonywania zabiegu, ich czyszczenie jest nieuniknione. Z tego powodu, warto zaopatrzyć się w szczoteczkę tego typu.