Venus Flow 1,8g

  • szt.
  • Cena netto: 65,74 zł 71,00 zł

Venus Flow 1,8 g to światłoutwardzalny kompozyt o płynnej konsystencji przeznaczony do precyzyjnego podawania w niewielkich ubytkach i trudno dostępnych obszarach. Materiał uzupełnia system kompozytowy Venus i może być wykorzystywany między innymi jako warstwa podkładowa lub do małych odbudów zgodnie ze wskazaniami producenta.

Najważniejsze informacje

  • płynna konsystencja ułatwiająca kontrolowaną aplikację
  • do wybranych uzupełnień w odcinku przednim i bocznym
  • możliwość stosowania jako cienka warstwa podkładowa
  • utwardzanie światłem odpowiedniej lampy polimeryzacyjnej

Strzykawka pozwala podawać materiał bezpośrednio w opracowanym polu, ograniczając konieczność dodatkowego przenoszenia kompozytu. Kolor należy dobrać do planowanej odbudowy oraz wariantów widocznych w opcjach produktu.

Opakowanie: 1 strzykawka materiału Venus Flow, 1,8 g.

Stosować po prawidłowym przygotowaniu i izolacji pola zabiegowego, z kompatybilnym systemem łączącym. Grubość warstw i czas naświetlania należy dobrać według aktualnej instrukcji producenta.