Wykałaczko-nitki 50szt.

  • szt.
  • Cena netto: 5,20 zł 6,40 zł

Wykałaczko - nitki  

Miętowy smak z fluorem.

Opakowanie: 50szt. -  dł. 7,8 cm

W trosce o zdrowie swojej jamy ustnej, warto zaopatrzyć się w produkty służące utrzymaniu higieny. Płyny do płukania ust oraz pasty do zębów służą codziennej pielęgnacji w środowisku domowym. Nici dentystyczne, które kojarzą się z trudem nie cieszą się taką popularnością i wiele osób rezygnuje z ich stosowania

 

W taki wypadku świetną alternatywą okazują się wykałaczko nitki, które zastępują tradycyjne i nieporęczne nici dentystyczne.
Nowa formuła pomaga w wygodnym manewrowaniu w przestrzeni między zębami oraz wyczyszczeniu pozostałości jedzenia, które potrafi utknąć między zębami. Nici dentystyczne nie są tak poręczne jak wykałaczko nitki. Produkt nie wymaga dłuższych przygotowań z jakimi wiąże się owinięcie wokół palców nitki dentystycznej. Wystarczy kilka ruchów by zapewnić sobie piękniejszy uśmiech lub przygotować się do wyszczotkowania zębów.
Miętowy smak z fluorem to nie tylko miłe doznanie, ale i gwarancja wysokiej jakości produktu.
Jedno opakowanie posiada 50 sztuk, które będą służyć całej rodzinie. Długość jednej wykałaczko nitki wynosi 7,8 cm. Odpowiednia długość pomaga produktowi dotrzeć do najdalszych zakamarków w naszych ustach by zapewnić higienę i świeży miętowy posmak. Dzięki swojej lekkiej formule, wykałaczko nitkę można zabrać ze sobą wszędzie - do pracy, szkoły lub w podróż. Elegancko zapakowana zmieści się do torebki lub plecaka, a dzięki prostej obsłudze, która nie wymaga użycia wody bądź jakiś dodatkowych produktów, pozwoli wyczyścić przestrzeń między zębami nawet podczas ważnej uroczystości.
Obsługa wykałaczko nitki jest prosta nawet dla najmłodszych. Pozwoli to wyuczyć zdrowe nawyki u dzieci, które chętnie zabiorą za sobą nowy gadżet do szkoły bądź na wycieczkę.